Neden Biz?

Uygun Fiyat

Evrakların tercümesi ve  ilgili makama başvuru dahil tüm işlemleri aracı olmadan kendimiz yapmaktayız. Türkiyedeki birçok şirket Bu işlemleri Bulgaristanda biz veya bizim gibi aracılarla yatıklarından bizim verdiğimiz fiyatlara hizmet vermeleri mümkün değildir.

Tecrübe

Hergün düzenli olarak birçok  ailenin vatandaşlık işlemlerini yaptığımızdan konu hakkında yüzdeyüz güncel bilgi sahibiyiz. Bu sayede müşterilerimize işlemleri hakkında net ücret tutarını ve gerekli işlem süresini direk söyleyebilmekteyiz. Konu üzerinde yeterli bilgi sahibi olmayan diğer birçok şirket sonradan ekstra maliyetler çıkarmakta ve söz verdikleri sürede işlerini tamamlaya mamaktadır.

İşlem süresi

Bir çok  küçük işletme ve Türkiye’deki firmalar evrakları işleme koymak için biriktirdiğinden işlem süresi 2 katından daha uzun sürmekte. Biz her gün onlarca kişi ve kurumun işlemlerini yaptığımızdan evrak biriktirme gereği duymadan anında işleme sokmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ilk planda tuttuğumuzdan hakkımızdaki referansların tümü olumludur.  Herhangi bir firmaya işlemlerinizi emanet etmeden önce araştırmanızı ve önceki işlerinden referanslar almanızı tavsiye ediyoruz.